Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Strony: [1] 2 3 ... 10
 1 
 : 16-09-2021 22:09:20 
Zaczęty przez Darkou - Nowe: wysłane przez Darkou
Dziękuję za liczny udział w ankiecie. To tylko potwierdza, że moje chęci - według mądrego właściciela stacji, będące bez szans - to tylko strata czasu. Już wiem, z kim mam do czynienia i nie zamierzam tutaj dłużej siedzieć i słuchać tej stacji, która definitywnie zostanie zlikwidowana z końcem tego roku.
Fajnie było czuć się częścią tej społeczności, choć to zapewne tylko pozorne uczucie, skoro mało kto angażuje się tutaj w utrzymaniu tej stacji. A osoby, które się starają nie mając siły przebicia, poddają się. To tak na marginesie, żeby nie było, że żałuję tych znajomości i że nikt nic nie robi/zrobił, że było lepiej.

Dzięki italdance.pl dużo skorzystałem poznając wiele utworów, których nigdy nie słyszałem ale i identyfikując wiele znanych z młodości. Na pewno nie uważam czasu spędzonego tutaj za zmarnowany ale nie takiego wynagrodzenia spodziewałem się za szczere chęci.
Muzyka, to moje życie i w moim odczuciu nie poznałem tutaj nikogo, kto z podobną determinacją chciałby ażeby ta stacja była wielka. Bez urazy, być może takie osoby były ale tak jak ja zderzyły się ze ścianą i poddały się.
Ja czynię to dzisiaj, żegnajac się, ponieważ nie zamierzam przebywać w miejscu zarządzanym przez osobę, która nie potrafi odnosić się do drugiego człowieka, słuchacza z szacunkiem. A coś jest nie tak w sytuacji, gdy te same osoby, których pasją jest muzyka nie potrafią się dogadać.

To tyle ode mnie. Mam nadzieję, że nikogo tutaj nie uraziłem. Starałem się szczerze przekaząć to, co myślę i czuję. Zresztą, jak zawsze.
Przez jakiś czas będę dostępny, gdyby ktoś chciał się pożegnać a potem zmykam.
Choć nie jest powiedziane, że się już nigdy nie spotkamy. Czas pokaże.

 2 
 : 16-09-2021 22:09:41 
Zaczęty przez Darkou - Nowe: wysłane przez Darkou
Ankieta anulowana. Stacja zostanie zlikwidowana niezależnie od tego.

 3 
 : 12-08-2021 15:08:43 
Zaczęty przez Retromaniak - Nowe: wysłane przez Retromaniak
Impreza odwołana
Szczegóły: fb/backtothevinyl

 4 
 : 09-08-2021 22:08:57 
Zaczęty przez Darkou - Nowe: wysłane przez Chomik
1-Nie 
2-Tak
3-Tak
4-Tak
5-Brak zastrzeżeń
6-Nie
7-Muzyka pop żeby została
8-Tak
9-Nie
10- Bieżąca tematyka
11-Nie
12-Nie

 5 
 : 08-08-2021 11:08:56 
Zaczęty przez Darkou - Nowe: wysłane przez Darkou
W sumie teraz przyszło mi na myśl, że być może ankieta powinna być anonimowa. W związku z czym osoby, które nie chcą dzielić się ze swoimi opiniami publicznie mogą śmiało wysyłać mi je w prywatnych wiadomościach.

 6 
 : 08-08-2021 11:08:05 
Zaczęty przez Darkou - Nowe: wysłane przez Andrzej-71
1: nie
2: tak
3: tak
4: tak
5: reklamujących drażliwe kwestie
6: tak
7: tak
8: tak
9: tak
10: tak. Bieżące, najważniejsze wydarzenia.
11: tak
12: nie.

 7 
 : 07-08-2021 21:08:44 
Zaczęty przez Darkou - Nowe: wysłane przez Pokręć
1: nie
2: tak
3: tak
4: tak
5: brak preferencji negatywnych. Byle nie dotykały niczyjej sfery światopoglądowej.
6: tak
7: tak
8: tak
9: tak, ale nie sądzę, żebym brał udział.
10: raczej nie, ale mogłyby być. Tematyka - jak wszędzie.
11: tak
12: nie. Bo musiałbym z moją audycją szołtboksową wynieść się gdzie indziej.

 8 
 : 07-08-2021 21:08:40 
Zaczęty przez Darkou - Nowe: wysłane przez Darkou
Witam,
zwracam się z prośbą do wszystkich zarejestrowanych użytkowników o odpowiedź na poniższe pytania z mojej ankiety, mającej na celu oszacowanie szans na przetrwanie Italodance.pl po wprowadzeniu zmian w na chwilę obecną hipotetycznej sytuacji, gdyby aktualny właściciel chciał mi przekazać tę stację.
1) Czy zgodziłby/zgodziłaby się Pan/Pani na to, żeby stacja ta była dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników płacących abonament?
2) Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi NIE, to czy zaakceptowałby/zaakceptowałaby Pan/Pani reklamy w formie banerów, na stronie internetowej?
3) Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi NIE, to czy zgodziłby/zgodziłaby się Pan/Pani na obecność reklam w postaci nagrań dźwiękowych, reklam video z towarzyszącym dźwiękiem pojawiających się w trakcie trwania stream’a, przerywajace odgrywany utwór a pojawiające się w wybranych interwałach?
4) Czy preferuje Pan/Pani bloki reklamowe będące integralną częścią ramówki, czyli pomiędzy utworami, tak, jak się to praktykuje w ogólnopolskich stacjach?
5) Jakich reklam nie zaakceptowałby/zaakceptowałaby Pan/Pani w tej stacji radiowej?
6) Czy zgodziłby/zgodziłaby się Pan/Pani na zmianę nazwy stacji, logo i formatu - poszerzenie ramówki o dodatkowe style muzyczne?
7) Czy zgodziłby/zgodziłaby się Pan/Pani na całkowite wykluczenie muzyki pop i rock z ramówki?
Wyluzowany Czy zaakceptowałby/zaakceptowałaby Pan/Pani ramówkę w godzinach najmniejszej słuchalności z muzyką odtwarzaną automatycznie a programy prowadzone przez prezenterów w pozostałych godzinach - np. wieczornych?
9) Czy preferowałby/preferowałaby Pan/Pani konkursy SMS z opłatami Premium, będące formą interakcji ze słuchaczami i szansą na wygranie nagród pieniężnych ale także służące jako dodatkowe źródło finansowania stacji?
10) Czy oczekuje Pan/Pani obecność bloków informacyjnych? Jeśli tak, to o jakiej tematyce?
11) Czy zgodziłby/zgodziłaby się Pan/Pani na usunięcie kont użytkowników?
12) Czy zgodziłby/zgodziłaby się Pan/Pani na likwidację forum i/lub chat'a?

 9 
 : 26-07-2021 08:07:33 
Zaczęty przez Mariola - Nowe: wysłane przez Darkou
Wie Pan, kto jest właścicielem tego radia internetowego. Z nim należy podjąć kontakt. Może Pan odniesie sukces w dialogu. Mi się nie udało.

 10 
 : 20-07-2021 12:07:51 
Zaczęty przez Mariola - Nowe: wysłane przez genario
Witam,

Czy będzie coś w zamian ?? A może by szło jeszcze  uratować to radyjko ??

Strony: [1] 2 3 ... 10
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Użytkownicy Online
Zalogowanych 1 użytkownik
Kolejka Zamówień