Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek:

Czy istnieja teledyski do gatunku muzyki Laserdance???

 (Przeczytany 9328 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
♥Niezapominajka♥

Offline Offline

Debiut: 2012/06/03
Wiadomości: 215



« : 03-12-2013 12:12:43 »

Nowy watek i nowy temat. Nie chodzi mi o Marka Bilinskiego, bo on chyba najwiecej do swoich utworow nakrecil teledyskow? Chodzi mi w ogole moi Drodzy o to czy istnieja jakiekolwiek videoklipy z Laserdance?

Np. do LASER DANCE TECHNOID albo do LASERDANCE -TECHNO (DISCO VERSION)

Podalam tylko 2 przyklady moich ulubionych utworow Laserdance do, ktorych nie ma teledyskow.
Dlaczego w latach 80-tych nie krecono teledyskow do Laserdance? A jesli byly/ istnieja to dlaczego tak ich malo i trudno jest je znalezc na You Tube? Jesli takie teledyski Laserdance istnieja? Oczywiscie wykluczajac Marka Bilinskiego, czekam na Wasze propozycje, bardzo chetnie obejrze. Uśmiech Pozdrawiam serdecznie.

Zapisane
Corba B

Offline Offline

Debiut: 2012/11/21
Wiadomości: 102



« Odpowiedz #1 : 03-12-2013 14:12:44 »

Myślę że podstawowym powodem braku teledysków do muzyki space synth (czyli w stylu Laserdance) jest to iż nikt nie zakładał, że którykolwiek z tych utworów stanie się przebojem. Nie stosowano zatem kampanii promocyjnej nagrania pod postacią teledysku. Space synth to muzyka niszowa, lubiana przez wąskie grono słuchaczy (między innymi przeze mnie Uśmiech  ). Prosty eksperyment. Zagraj na imprezie ejtisowej "Technoid" duetu Laserdance i sama zobaczysz, czy ludzie wyjdą na parkiet.

Reasumując: takie teledyski w 98% przypadków nie były kręcone, bo nie było po co.

Tu jest jeden teledysk z tego rodzaju muzyki:

http://www.youtube.com/watch?v=T4s3jJSjB1Y

Jednakże wątpię że to oryginalny teledysk, ponieważ nagranie pochodzi z płyty "Masterpieces", nagranej po przejęciu przez Michiela Van Der Kuya praw do nazwy Koto. A stało się to w okolicach 1989 r, o ile dobrze pamiętam.
 BTW nagranie "Technoid" duetu Laserdance pochodzi z 1992 r, czyli już nie z lat 80-tych.

A według mnie najciekawsze produkcje duetu Laserdance to płyty, czyli Future Generation, Around The Planet i Discovery Trip. Laserdance po 1989 r to lekko mówiąc nieporozumienie, a płyta The Guardian Of Forever to... mniejsza z tym. Mrugnięcie

Zapisane

Space Synth rules...
♥Niezapominajka♥

Offline Offline

Debiut: 2012/06/03
Wiadomości: 215



« Odpowiedz #2 : 03-12-2013 15:12:03 »

Bardzo dziekuje Corbo B. Bardzo ciekawy ten teledysk KOTO -VISITORS i zabawny. W tym przypadku wymyslajac i komponujac muzyke Laserdance i  Space Synth pomylono sie, ze nie odniesie ona sukcesu. Ja co prawda moze nie wszystkie nagrania tak uwielbiam jak Ty Laserdance i Space Synth, ale KOTO chyba ma najwiecej takich najlepszych kawalkow. Skoro Jestes milosnikiem Laserdance i Space Synth to nie wiem jak Ty... uwazam, ze komponujac ta muzyke kompozytorzy musieli miec bardzo bogata wyobraznie. Sluchajac wnikliwie czegokolwiek mozna sobie samodzielnie wymyslec jaka chce sie historyjke zamiast videoklipu. I chyba przez to przypadly mi do gustu pewne nagrania. W rytmie Laserdance i Space Synth mozna tanczyc , ale bardziej takie tance jak Break Dance i jemu podobne. Bardzo duzo ogladam programow tanecznych z nowoczestnymi gatunkami tanecznymi i w tym przypadku musze stwierdzic, ze ktos, kto porywa sie do tanca w rytmie Laserdance i Space Synth musi byc bardzo, bardzo wysportowany. Tylko pozazdroscic takim osobom. Uśmiech

Zapisane
Corba B

Offline Offline

Debiut: 2012/11/21
Wiadomości: 102



« Odpowiedz #3 : 03-12-2013 16:12:01 »

W tym przypadku wymyslajac i komponujac muzyke Laserdance i  Space Synth pomylono sie, ze nie odniesie ona sukcesu.

Niezapominajko, tak w ramach wyjaśnień. Space Synth to gatunek muzyki grany również przez wykonawcę Laserdance. Mrugnięcie

Zapisane

Space Synth rules...
♥Niezapominajka♥

Offline Offline

Debiut: 2012/06/03
Wiadomości: 215



« Odpowiedz #4 : 03-12-2013 16:12:20 »

Wiem, ze na wstepie byla nazwa Laserdance dla mnie byla prosciejsza niz pozniej Space Synth.Uśmiech

Zapisane
El_Mosquito
Koordynator Listy Przebojów EuroDance Charts
*****
Offline Offline

Debiut: 2012/01/23
Wiadomości: 364



« Odpowiedz #5 : 03-12-2013 21:12:09 »

A ja tam wolę słuchać niż oglądać Mrugnięcie
Dla mnie teledysk to takie dopełnienie muzyki, przysłowiowy "kwiatek do kożucha" Uśmiech
A kosmiczną muzę bardzo lubię, prawda Krystianie? Język

Zapisane
♥Niezapominajka♥

Offline Offline

Debiut: 2012/06/03
Wiadomości: 215



« Odpowiedz #6 : 03-12-2013 21:12:20 »

A ja tam wolę słuchać niż oglądać Mrugnięcie
Dla mnie teledysk to takie dopełnienie muzyki, przysłowiowy "kwiatek do kożucha" Uśmiech
A kosmiczną muzę bardzo lubię, prawda Krystianie? Język

To prawda Laser Dance jest troche taki kosmiczny. Uśmiech I w tym caly urok w nim. Szczegolnie w repertuarze KOTO.

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Użytkownicy Online
Zalogowanych 1 użytkownik