Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek:

Piotr Kaczkowski - 50 lat Z Mikrofonem !!!

 (Przeczytany 7186 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mariola
Administrator
*****
Offline Offline

Debiut: 2012/01/09
Wiadomości: 417



« : 01-04-2013 14:04:57 »



Dziennikarz i prezenter muzyczny Programu III Polskiego Radia. Słynny "Kaczor" niedawno obchodził jubileusz 50-ciolecia pracy przed mikrofonem.

Najbardziej znana audycja, to MiniMax (Minimum Słów, Maximum Muzyki) na antenie Programu III PR od roku 1968 do dnia obecnego.

Byłam w latach 80 tych i 90 tych pilną słuchaczką audycji "Kaczora"

Największe wrażenie na mnie wywarła audycja  z 28 marca 1983 r. - była to prezentacja najnowszej wówczas płyty Pink Floyd "The Final Cut", okraszona tłumaczeniami tekstów w formie dubbingu.
Niesamowity klimat tej audycji, towarzyszy mi po dziś dzień.



Dysponuje zapisem tej audycji, jeśli będą chętni to zaprezentuje ją któregoś wieczoru.
A Panu Piotrowi, wszystkiego dobrego
 Uśmiech

« Ostatnia zmiana: 01-04-2013 14:04:38 wysłane przez Mariola » Zapisane

Ucha nadstawiam, słyszę jak gra - muzyka we mnie, w muzyce ja : )
marchewa1

Offline Offline

Debiut: 2012/01/09
Wiadomości: 73



« Odpowiedz #1 : 01-04-2013 18:04:17 »

Mariolu na takie perełki myślę ze zawsze znajdziemy miejsce w naszym radio....wiec tylko wypatrywać w grafiku ową zapowiedzianą przez Ciebie ,
a p.Piotrowi wszystkiego naj naj .... gdyż jak sama zauważyłaś wielka postać Pr.III i nikt nie zaprzeczy iż przyczynił się w dużej mierze do tworzenia wielkiej , muzycznej Trójki

Marchew Dociekliwy

Zapisane
pop music

Offline Offline

Debiut: 2012/01/14
Wiadomości: 11


« Odpowiedz #2 : 01-04-2013 19:04:18 »

jestem za i chętnie posłucham Uśmiech

Zapisane
Mariola
Administrator
*****
Offline Offline

Debiut: 2012/01/09
Wiadomości: 417



« Odpowiedz #3 : 07-04-2013 22:04:06 »

Zapraszam we wtorek 09.04.2013r. godz. 22:00 na prezentacje, unikatowej audycji z 23.03.1983r. prowadzonej przez Piotra Kaczkowskiego Uśmiech


Pozdrawiam - Mariola

Zapisane

Ucha nadstawiam, słyszę jak gra - muzyka we mnie, w muzyce ja : )
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Użytkownicy Online
Zalogowanych 2 użytkowników