Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek:

Jak Wyglądają Dziś Gwiazdy Pop i New Wave Z Lat 80-tych !

 (Przeczytany 20344 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mariola
Administrator
*****
Offline Offline

Debiut: 2012/01/09
Wiadomości: 417



« : 29-11-2013 21:11:02 »

Zapewne wielu z Was, zastanawia się, jak wyglądają dziś gwiazdy pop i new wave z lat 80-tych?
Zachęcam do odwiedzenia strony  http://djrioblog.com/2013/11/26/new-wave-artists-aging-gracefully-an-80s-world-gone-by/



Pozdrawiam - Mariola

Zapisane

Ucha nadstawiam, słyszę jak gra - muzyka we mnie, w muzyce ja : )
♥Niezapominajka♥

Offline Offline

Debiut: 2012/06/03
Wiadomości: 215



« Odpowiedz #1 : 01-12-2013 11:12:38 »

Kochana Mariolciu:*

Wielkie dzieki, ze spelnilas moje marzenie- ile razy ja sie zastanawiam kto jak wyglada z lat 80-tych.
No wiec tak Blondie czas uplywajacych lat niestety nie szczedzil jej. Ma bardzo koscista twarz i moglaby grac w horrorze.
Teri Numm Of Berlin znacznie lepiej przynajmniej ma slodki usmiech.
Nina Hagen wyglada jak karekatura-  ciezko chora czy cos? A moze cos ja wyniszczylo?
The Culto jest ok tak trzymac! Mrugnięcie
Gabriela Kerner of Nena - troszeczke zmarszczek przybylo, ale nie znikl z twarzy ten dziewczecy usmiech. Fajnie jest.Uśmiech
The Human League -najbardziej zmienil sie ich rodzynek, ale nie zeby nie do poznania. Nadal ma swoj osobisty urok.
Aha trzyma sie bardzo dobrze. No moze temu w srodku, co spiewa oczka zrobily sie mniejsze jak szparki, ale sympatycznie sie na nich patrzy.
Go West, Culture Club DEVO, Kraftwerk,Heaven 17,Stephen tez fajnie bez zmian wizualnie sie przedstawiaja.
Squeeze -oni faktycznie zmienili sie nie do poznania, Billy Idol przypomina mi zabke Kernita z Muppetow.Śmiech Ale tez fajnie wyglada i tak trzymac!
Howard Jones tylko tyle, ze zmeznial i troszke mu kilogramow przybylo.
Limahl - brakuje mi tej dawnej jego fryzurki, ale i tak bez zmian.
Marc Almond- dla tego czas zatrzymal sie w miejscu.Uśmiech
David Sylvain- moglby by wystapic w weesternie. Ciekawy image.
Z Garym Numanem czas sie laskawie obszedl.
Midge Ure of Ultravox podobnie poza fryzurka wloski sie przerzedzily i lekki szron je pokryl. Milusio.
Paul Weller -nie rozpoznalabym jego na ulicy.
Bryan Ferry of Roxy Music- jaki byl taki jest.Uśmiech
Neal X of Sigue Sigue Sputnik chyba sie nie zmienil? Nie kojarze z przeszlosci.
Thomas Dolby- tez swietnie sie trzyma.Uśmiech
Holly Johnson of Frankie Goes to Hollywood- wyglada jakby go lekko mlynarz maka przypruszyl.Mrugnięcie
Paul Yang - moglby zagra Flapa swietnie wyglada.
Richard Butler of The Psychedelic Furs tez czas jest dla niego laskawy.
Podobnie z Mark Hollis of Talk Talk.Uśmiech
Anabella Lwin of Bow -mlodo sie trzyma.
Chrissie Hynde of the Pretenders- ona zawsze paskuda byla i jest nadal co wcale nie znaczy, ze fajnie spiewa. Ma swoj urok osobisty poprzez poczucie humoru. Ten typ tak ma.Uśmiech
Toni Basil - czas dla niej stoi w miejscu.
Alphaville-wydorosleli, zmeznieli.
Spandau Ballet - najbardziej nie zmienil sie ten brunet w srodku, ktory spiewa.
Danny Elfman of Oingo Boingo nadal sympatycznie wyglada i ten moglby byc w roli Flipa.Uśmiech
OMD - blondyn sie bardzo zestarzal, brunet nic a nic, ktory zawsze byl i jest  przystojniejszy.Uśmiech
Podobnie jest z Tears For Fears. Ten z prawej strony wcale sie nie zmienil.
Pet Shop Boys- ciezko cokolwiek szczerze i bezposrednio napisac, bo jeden z nich w okularach przeciwslonecznych i czapce kaszkietowce. W pewnym sensie zatuszowal swoj aktualny image.A ten z lewej tez nie bardzo siew postarzal. Wlosy tylko sie zmienily.
DAF (Deutsch Amerikanische Freundschaft)- dobrze sie trzymaja.
B-52s- od razu przyznaje nie lubie tego zespolu.
Talking Heads-u nich widac to starosc. NIe rozpoznalabym.
Mick Jones of The Clash zmienil sie.
cdn...

« Ostatnia zmiana: 02-12-2013 14:12:35 wysłane przez Ferrix-406 » Zapisane
♥Niezapominajka♥

Offline Offline

Debiut: 2012/06/03
Wiadomości: 215



« Odpowiedz #2 : 01-12-2013 12:12:58 »

Erasure- ten z lewej strony wyglada mlodo.
Allison Moyet of Yaz(oo)- interesujaca metamorfoza. Kiedys byla bardzo ladna, ale teraz wypiekniala jeszcze bardziej.
Green Gartside of Scritti Politti- zmienil sie, ale nie az tak zeby bylo gorzej. Uśmiech
Sparks i Corey Hart  - nadal sympatycznie wyglada.
Martin Fry of ABC -wcale sie nie zmienil.Uśmiech
INXS - jeden z nich ten wokularach przeciwslonecznych podobny jest do Denzela.
Simple Minds,New Order,Go-Go’s,Peter Gabriel,Steve Strange of Visage,- tez fajnie wyglada.
Wham! -Georga Michaela z pewnoscia wyniszczyla choroba. Dobrze, ze umknal smierci.
Peter Schilling -niezle wyglada.Uśmiech
Thompson Twins, Simon LeBon and John Taylor of Duran Duran,Duran Duran (group shot with Roger Taylor and Nick Rhodes added),- swietnie wygladaja.
Bananarama swietnie wyglada tylko pozazdroscic.
Eurythmics, Yello bez zmian.
Kate Bush nie poznalabym.Uśmiech Taki misiaczek.
Claudia Brucken of Propaganda i Cyndi Lauper postarzaly sie.
Przepraszam za szczerosc do bolu wmoim komentarzu, ale chyba po Mariola zamiescila te zdjecia ulubionych gwiazd lat 80-tych, aby opisac szczerze wlasne wrazenia na ten temat? Co wcale nie znaczy, ze wszyscy zle spiewaja. Przeciwnie ja nie oceniam nikogo po wygladzie. Pozdrawiam serdecznie.Uśmiech

« Ostatnia zmiana: 02-12-2013 14:12:45 wysłane przez Ferrix-406 » Zapisane
El_Mosquito
Koordynator Listy Przebojów EuroDance Charts
*****
Offline Offline

Debiut: 2012/01/23
Wiadomości: 364



« Odpowiedz #3 : 01-12-2013 16:12:42 »

No cóż... Wskazówki nie cofniemy, liście opadają, kwiaty przekwitają...
W oczy rzuciła mi się świetna kondycja Pań z Bananaramy Śmiech
Pani z Blondie przypomina mi...Korę ;P
Limahl wciąż rozpoznawalny (był w "Jaka to melodia?" w zeszłym roku)
Morten Harket z A-ha! także Uśmiech
Peter Schilling - dobrze się trzyma skubany Śmiech
Wokalista Alphaville ( Marian Gold, rocznik mojego ojca...) - także wygląda ok ( także występowali w "JTM?")
Kate Bush (rocznik mojej mamy) - po niej najbardziej widać nieubłagalnie uciekający czas..Teraz troche taki J.Peters w starości ;P
Pete Burns (wokalista Dead or Alive) - przez grzeczność nie skomentuję... Milczenie  Mdlenie

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Użytkownicy Online
Zalogowanych 2 użytkowników