Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania identyfikatora sesji użytkownika. Dzięki temu plikowi będziesz zalogowany w serwisie przez cały czas przebywania w witrynie bądź do momentu wylogowania się. Możesz zrezygnować ze zbierania informacji poprzez pliki cookies, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki - niemniej w takim przypadku nasz serwis nie będzie działał poprawnie.
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek:

I kto tu mowi, ze MIke Oldfield nie spiewa?...

 (Przeczytany 9676 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
♥Niezapominajka♥

Offline Offline

Debiut: 2012/06/03
Wiadomości: 215



« : 13-02-2014 19:02:32 »


Pare dni temu na Shoutboxie nawiazala sie ciekawa dyskusja, na temat Mike Otffelda, ktory tylko rzekomo komponuje i akompaniujac gra.  Tym czasem ja natrafilam na pare utworow, w ktorych Mike Oldfield rzeczywiscie spiewa- nie wydawalo mi sie jednak...

http://www.youtube.com/watch?v=MDEhcY8u1wk

A to nie spiewa Mike Oldfield?

http://www.youtube.com/watch?v=rrTC2ROEYqQ

Z moich przypuszczen Mike Oldfield moze, ale nie musi zmieniac sobie glos komputerowo. W pierwszej piosence ma bardzo dziwny wokal jakby z epoki sredniowiecza. Przynajmniej ja tak odbieram. Wiem, ze z narury zdarza mi sie cos przeinaczyc, pomnylic, ale w tym przypadku bylam pewna, ze Mike Oldfielda jednak slyszalam spiew.Uśmiech Pozdrawiam

« Ostatnia zmiana: 16-02-2014 21:02:21 wysłane przez Spacemaniak » Zapisane
albert74

Offline Offline

Debiut: 2012/01/15
Wiadomości: 155



« Odpowiedz #1 : 14-02-2014 08:02:15 »


Nie wiem kto mówi że Mike OLDFIELD  Mrugnięcie nie śpiewa ale to prawda że oprócz komponowania i gry na instrumentach również udzielał się wokalnie w swoich kompozycjach ale w większości utworów
"śpiewanych" korzystał z pomocy innych wokalistów.. Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: 16-02-2014 21:02:38 wysłane przez Spacemaniak » Zapisane
♥Niezapominajka♥

Offline Offline

Debiut: 2012/06/03
Wiadomości: 215



« Odpowiedz #2 : 14-02-2014 09:02:13 »


El_Moquito troszeczke spieral sie ze mna na Shoutboxie, ze Mike Oldfield nie spiewa, komponuje i gra.

« Ostatnia zmiana: 16-02-2014 21:02:02 wysłane przez Spacemaniak » Zapisane
El_Mosquito
Koordynator Listy Przebojów EuroDance Charts
*****
Offline Offline

Debiut: 2012/01/23
Wiadomości: 364



« Odpowiedz #3 : 04-03-2014 18:03:38 »

Droga ♥Niezapominajko♥, nie pamiętam żebym się spierał - wyraziłem jedynie swoje zdziwienie tym,że Mike nie tylko gra i komponuje... Zawsze jego twórczość kojarzy mi się ze słodkim głosem Maggie Reilly Mrugnięcie
Poza tym nie jestem i nie uważam się za eksperta, ani znawcę muzycznego, tym bardziej że urodziłem się w połowie lat 80-tych... Mrugnięcie
Zawsze wolałem słuchać, niż "zaglądać do garnka artystom" Język

Pozdrawiam, El_M  Papa

Zapisane
♥Niezapominajka♥

Offline Offline

Debiut: 2012/06/03
Wiadomości: 215



« Odpowiedz #4 : 05-03-2014 09:03:28 »

Wydalo mi sie Szanowny El_Mosquito, ze lepsza masz wiedze na temat wykonawcow z lat 80-tych- tak mowi o Tobie Mechaty. Powiedzial, ze Jestes skarbnica i myslalam, ze pewnie Ty uznasz, ze ja myle sie, a mnie w uszach dzwieczal glos Mike Oldfielda.Uśmiech Pozdrawiam serdecznie.

Zapisane
El_Mosquito
Koordynator Listy Przebojów EuroDance Charts
*****
Offline Offline

Debiut: 2012/01/23
Wiadomości: 364



« Odpowiedz #5 : 05-03-2014 10:03:24 »

W porównaniu do moich rówieśników, którzy w większości słuchają "łupu-cupu" to rzeczywiście jestem skarbnicą Język
Natomiast moja wiedza opiera się (na razie) na podstawach, ale człowiek całe życie się przecież uczy i...umiera głupi Mrugnięcie
A Mechatemu dziękuję za miłe słowa Uśmiech

Miłego dnia  Papa

Zapisane
Mechaty

Offline Offline

Debiut: 2013/11/30
Wiadomości: 106



WWW
« Odpowiedz #6 : 05-03-2014 11:03:58 »

♥Niezapominajka♥ Każdy ma swoich ulubionych wykonawców i chyba to jest jego konik,przyznam ,że Mike O ,nie należał do moich ulubionych,ma oczywiście kilka ciekawych utworów i prezetowaliśmy je na antenie.Każdy sie może pomylić i nie musi śledzić kariery każdego twórcy.Powiesz szczerze ,że myślałem ,że o muzyce wiem co nieco i dopier to uświadomiłem sobie jak się myliłem.A EL MOSKITO naprawdę ma wiedzę,większą niż ja

« Ostatnia zmiana: 05-03-2014 13:03:30 wysłane przez Mechaty » Zapisane

Mądrość przychodzi wtedy, kiedy nie jest nam już do niczego potrzebna.
— Gabriel García Márquez
♥Niezapominajka♥

Offline Offline

Debiut: 2012/06/03
Wiadomości: 215



« Odpowiedz #7 : 06-03-2014 16:03:05 »

Ok El_Mosquto i Mechaty troche zamotalam w temacie, ale ja tak optymistycznie dla uprzyjemnienia czasu Wam i sobie Mrugnięcie

Zapisane
El_Mosquito
Koordynator Listy Przebojów EuroDance Charts
*****
Offline Offline

Debiut: 2012/01/23
Wiadomości: 364



« Odpowiedz #8 : 06-03-2014 16:03:38 »

Nie ma sprawy ♥Niezapominajko♥  Mrugnięcie  Przytulenie
W sumie lubię się dowiadywać ciekawych informacji od innych tylko tak jak wspomniałem muzyką lat 80-tych interesuję się około 8 lat więc moja wiedza jeszcze raczkuje Mrugnięcie

Pozdrawiam i miłego wieczoru  Papa

Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Użytkownicy Online
Zalogowanych 0 użytkowników